Zaključek bralne značke

Na OŠ Jelšane smo imeli v četrtek, 7. junija 2018, zaključek bralne značke.

Obiskali sta  nas knjižničarki Vlasta Kirn in Tamara Hrabar iz knjižnice Marse Samsa Ilirska Bistrica in nam zaigrali prisrčno in poučno igrico Pri zobozdravnici Mici. Ob gledanju smo izvedeli veliko zanimivega o skrbi za zdrave zobe ter se nasmejali.

Ob zaključku bralne značke bi želela pohvaliti vse otroke iz vrtca, ki so skrbno obiskovali knjižnico celo leto in pripovedovali zanimivosti iz knjig, ter vse osnovnošolske otroke, ki so opravili bralno ter eko bralno značko. Letos je bralno značko opravilo kar 42 učencev, Tinkara Šlosar ter Domen Rutar pa bosta ob zaključku šolskega leta prejela posebno darilno izdajo Društva Bralna značka Slovenije, knjigo Srečka Kosovela Kons, saj sta opravila bralno značko v vseh devetih letih šolanja.

Iskrena hvala vsem marljivim in pridnim bralcem ter knjižničarkama Tamari in Vlasti.

Želim vam veliko poletnih bralnih užitkov.

Mentorica bralne značke Romana Kompan

(Skupno 105 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost