Proslava ob dnevu reformacije in dnevu spomina na mrtve

Vsako leto imamo na naši šoli pred jesenskimi počitnicami prireditev, kjer počastimo državna praznika dan reformacije in dan spomina na mrtve.

Nadaljuj z branjem

Komentarji so izklopljeni za Proslava ob dnevu reformacije in dnevu spomina na mrtve

Ekskurzija v Beograd

Petek 25.10.2019

Učenci so se danes sprehajali okoli jezera na Adi Ciganliji, ki se imenuje tudi Beograjsko morje. Po počitku sledita kosilo in učna ura zgodovine  v šoli.

Komentarji so izklopljeni za Ekskurzija v Beograd

Ogled filma Košarkar naj bo 2

V sredo 23. 10. 2019 smo si učenci od 3.razreda do 9. razreda v Ilirski Bistrici v Domu na Vidmu ogledali film Košarkar naj bo 2. Zjutraj smo imeli prvo šolsko uro pouk, nato pa smo se odpravili v Ilirsko Bistrico. Bil nam je zelo zanimiv. Okoli 11.00 ure se je film zaključil. Odšli smo nazaj v šolo. Peto šolsko uro smo nadaljevali s poukom. Upam da si bomo še kdaj ogledali kakšen film.

Avtor filma je Primož Suhodolčan.

Elisa Mahne in Jaka Kompan, 7. r

Komentarji so izklopljeni za Ogled filma Košarkar naj bo 2

Knjižnica na obisku

V prvi triadi smo pričeli s projektom KNJIŽNICA NA OBISKU.

Nadaljuj z branjem

Komentarji so izklopljeni za Knjižnica na obisku

EX TEMPORE SNEŽNIK 2019

Območna izpostava Javnega sklada Republike Slovenije za kulturne dejavnosti Ilirska Bistrica in Planinsko društvo Snežnik Ilirska Bistrica sta v petek, 4. oktobra 2019 organizirala 29. TRADICIONALNI EX TEMPORE »SNEŽNIK 2019«.

Komentarji so izklopljeni za EX TEMPORE SNEŽNIK 2019