BOŽIČNI BAZAR

V šolski telovadnici se je odvijal čaroben božični bazar, ki je privabil zelo veliko obiskovalcev.

Obložene mize so se kar tresle pod različnimi izdelki, ki so jih učenci lastnoročno ustvarjali že tedne pred pričetkom bazarja.

Seveda brez prireditve, polne glasbe, plesa, igrice Kje je Božiček in drugih točk, bazar to sploh ne bi bil, zato smo za vse poskrbeli, tako kot vsako leto. Učenci so znova dokazali svojo vsestranskost. Odlično sta se odrezala tudi letošnja voditelja – Adelina, ki je takoj na začetku izrekla misel slavnega ameriškega producenta Walta Disneya: Vse naše sanje se lahko uresničijo, če imamo pogum, da jim sledimo, in pa Gal, ki je potrdil z besedami: Res je, vse je mogoče in vse ti lahko uspe, če le verjameš. Gospa ravnateljica je poudarila pomen medsebojne povezanosti in sodelovanja ter pohvalila in se zahvalila prav vsem na naši šoli. Ker vemo, da brez sodelovanja ne gre, so otroci iz vrtca s skupnimi močmi naslikali sliko, ki so jo poimenovali »Nedokončana slika«. Vsaka zgodba ima lahko srečen konec, če sodelujemo. Sliko si še zmeraj lahko ogledate na izhodu ter darujete prispevek za Društvo Viljem Julijan. Denar bomo zbirali ves december in ga bomo skupaj s sliko podarili omenjenemu društvu.

Prireditev se je zaključila s povabilom na bazar ter na pogostitev v jedilnici.

Čar božiča je v vzdušju, toplini in medsebojnih odnosih in ta naj objame vse vas in vaše najdražje!