Dan učiteljev

Dragi učenci, učitelji in zaposleni!

Danes je poseben dan, saj praznujemo DAN UČITELJEV in se hkrati veselimo tudi TEDNA OTROKA.

Danes se ozrimo nazaj in prepoznajmo, kako pomembna je vloga učiteljev in vzgojiteljev v našem življenju. Brez njih si težko predstavljamo pot, ki nas je pripeljala sem, kot odrasle in odgovorne posameznike.

Dragi učitelji in vsi, ki skrbite za otroke, zahvaljujem se vsakemu od vas za vaše delo in vam želim vse najboljše

Dragi učenci, vi ste naša prihodnost, naše upanje in sanje. S svojo radovednostjo, energijo in iskrenostjo nas vsak dan navdihujete, da postanemo boljši ljudje. Naj bo ta teden poln zabave, učenja in čarobnih trenutkov, ki jih bomo delili skupaj.

Današnji zajtrk (palačinke in mleko) je bil namenjen čarobnemu druženju vseh nas. Bil je tudi priložnost, da izrazim svojo iskreno hvaležnost vsem otrokom, učiteljem in zaposlenim. Skupaj tvorimo skupnost, ki se uči, raste in skrbi drug za drugega.

Vsem želim prečudovit dan in vesel teden. Hvaležna sem, da lahko delam z vami in da lahko sodelujemo pri oblikovanju boljše prihodnosti.

😊VAŠA RAVNATELJICA🙂

(Skupno 83 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost