Gradiva za šolsko leto 2022/2023

Spoštovani starši!

Šola omogoča vsem učencem OŠ Jelšane brezplačno izposojo učbenikov iz učbeniškega sklada, ki je del šolske knjižnice. Prav tako je brezplačen učni komplet za 1., 2. in 3. razred (financira Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport), ki ga ob začetku šolskega leta učenci prejmejo v šoli. Za delovne zvezke (4.‒9. razred) in potrebščine poskrbite sami.

Ob pričetku novega šolskega leta bo učenec komplet učbenikov prejel v šoli, ob koncu pa ga bo zopet vrnil. Učenci so dolžni z učbeniki skrbno ravnati, saj so namenjeni večletni uporabi. V primeru, da bo kakšen učbenik uničen, izgubljen ali poškodovan, ste zanj dolžni plačati odškodnino v skladu z 12. členom Pravilnika o upravljanju učbeniških skladov (UL RS, št. 12/20).

Če izposoje učbenikov iz učbeniškega sklada ne bi želeli, to sporočite na e-naslov upravljavke učbeniškega sklada (brigita.basa@gmail.com) do 19. 6. 2022. 

Seznam učbenikov

Seznam delovnih zvezkov

Seznam potrebščin

(Skupno 149 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost