“Poglej v svoje srce”

26. april 2019

Prireditev, kot je bila ta, ni le šolska, saj vključuje tudi starše in ostale krajane in je pomembna za vse nas, saj nas prav takšno sodelovanje povezuje, zbližuje in združuje.

Čebelice so zapele pesmico Janeza Bitenca Moj dragi balonček, Sončki so povedali, kako bi bilo, Ko bi mogli biti sonce, in zaplesali Kili kili.

Otroški pevski zbor se je predstavil z Uspavanko Tomaža Habeta in pesmico Prijazen planet.

1. in 2. razred so zaropotali Rom pom tres.

Tretješolci so napisali pesmico Srce. Orffova skupina pa je zaigrala Romanco.

Dramska skupina je uprizorila igrico Kristine Brenkove Modra vrtnica za princesko.

Brez MPZ-ja ni šlo. Zapeli so pesem Sreča in Dekle na vrtu, pri  ansambelski igri pa so se naučili zaigrati O, Suzana in češko ljudsko Pleši, pleši.

Na koncu je vse lepo pozdravil in se zahvalil vsem nastopajočim g. ravnatelj Tadej Braček.

Sledil je Veliki šolski ples, s skupino Rivertone.