Zbiralna akcija papirja

Na Osnovni šoli Jelšane že tradicionalna v okviru Eko šole vsako leto izvedemo dve zbiralni akciji papirja. Tudi v letošnji jeseni smo se pridružili veliki zbiralni akciji »ZBIRAMO STAR PAPIR«. K sodelovanju smo povabili tudi krajane našega šolskega okoliša, saj se zavedamo, da bo papir z reciklažo postal ponovno koristen.

S skupnimi močmi smo zbrali 2930 kg papirja. Z zbranim denarjem si bomo plačali stroške prevoza šolske ekskurzije.

Ob zaključku zbiralne akcije bi se želela  zahvaliti vsem, ki jim je mar za naš Planet, še posebej bi pohvalila otroke, ki so prinesli več kot sto kilogramov papirja. To so: Sašo Brozina (305 kg), Oliver Brozina (215 kg), Larisa Brožič (190 kg), Martin Valenčič (150 kg), Žan Kristian Kalčič (120 kg) in Gaja Rutar (100 kg).

Romana Kompan

(Skupno 305 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost