PRIZNANJE EKO ŠOLI

fb920aaf847546af2ce5dadf6e2291ef_thumb_Nagrajenci skupaj z županoma MO Kranj in GorjeNa Brdu pri Kranju je v ponedeljek, 26. septembra 2016 potekala konferenca koordinatorjev programa Ekošola. Posebno priznanje za 20 let neprekinjene okoljske vzgoje in izobraževanja je dobila tudi naša šola. Podelitve se je udeležila  koordinatorica Romana Kompan.

Priznanje smo prejeli iz rok predsednika Vlade Republike Slovenije dr. Mira Cerarja ter nacionalnega koordinatorja Ekošol mag. Gregorja Cerarja.

Predsednik Vlade dr. Miro Cerar je v slavnostnem nagovoru dejal, da prihodnost temelji na mladih in da je pomembno, da v mlade zasadimo tisto seme, ki počasi klije in se potem vrača tudi vsem nam, ki ob njih sobivamo. Izpostavil je, da je delo koordinatorjev in sodelavcev programa Ekošola na nek način pionirsko delo, predvsem pa ni enostavno. Včasih je zelo lepo, zelo prijetno, razveseljuje srca, včasih pa seveda težko, ker v tem pogledu ljudje napredujemo počasi in ker je na svetu vedno toliko izzivov, da je vsem težko biti kos.

Ob tem pomembnem dogodku za našo šolo bi se želela zahvaliti vsem nekdanjim in sedanjim: otrokom, staršem, zaposlenim na OŠ Jelšane, KS Jelšane in vsem zunanjim sodelavcem, ki so vedno verjeli v nas in nas pri tem podpirali in spodbujali ter nam kakorkoli pomagali.

Hvala vsem in z nami glejte ter nam pomagajte še naprej!

Eko koordinatorica Romana Kompan

68e95640da34bdd7e5f701b6b7486108_thumb_IMG_1790

2bcc51b435cae83bc96b7ed0c307d03e_thumb_IMG_1784

 

 

(Skupno 66 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost