Seznam učbenikov, delovnih zvezkov in potrebščin za šolsko leto 2023/2024

Spoštovani starši!

Šola omogoča vsem učencem OŠ Jelšane brezplačno izposojo učbenikov iz učbeniškega sklada, ki je del šolske knjižnice. Prav tako je brezplačen učni komplet za 1., 2. in 3. razred (financira Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje), ki ga ob začetku šolskega leta učenci prejmejo v šoli. Za delovne zvezke (4.‒9. razred) in potrebščine poskrbite sami.

Učbeniki

Delovni zvezki

Potrebščine

Ob pričetku novega šolskega leta bo učenec komplet učbenikov prejel v šoli, ob koncu pa ga bo zopet vrnil. Učenci so učbenike dolžni zaščititi ter z njimi ustrezno ravnati, saj so namenjeni večletni izposoji. V primeru, da bo kakšen učbenik uničen, izgubljen ali poškodovan, ste zanj dolžni plačati odškodnino v skladu z 12. členom Pravilnika o upravljanju učbeniških skladov (UL RS, št. 12/20).

Knjižničarka Brigita Baša Boštjančič

(Skupno 202 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost