Planica 2024

Že 43. generacija Otrok Triglava je v četrtek, 21. 3. 2024, v Planici doživela nepozaben dan: v idilični naravi so bučno spremljali izjemne polete. »Z akcijo Otroci Triglava v Planici želimo najmlajšim navijačem približati izkušnjo zdrave zabave: jim pokazati, kako lepo se lahko imajo v družbi sovrstnikov, sredi narave, stran od ekranov, ki so prepogosto del vsakdanjika tako odraslih kot najmlajših. Z zgledom najboljših smučarskih skakalcev sveta in drugih športnikov, ki se na ta dan zabavajo z njimi, jim hkrati približujemo zdrav in aktiven življenjski slog, s katerim bodo lažje kos vsem izzivom, ki jih čakajo tekom odraščanja, pa tudi kasneje v življenju,« je o namenu akcije Otroci Triglava v Planici povedala Tjaša Kolenc Filipčič, direktorica službe za marketing v Zavarovalnici Triglav.

Lep pozdrav iz Planice 2024!!

(Skupno 121 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost