Obvestilo

V ponedeljek, 15. 2. 2021, se v šole vračajo tudi učenci od 4. do 9. razreda

Ob ponovnem prihodu v šolo se bomo držali pravil:

  • V šolo lahko pridejo samo zdravi učenci!
  • Pouk se bo izvajal v matičnih oddelkih.
  • Jutranje varstvo in podaljšano bivanje bosta organizirana . Učenci, ki niso v jutranjem varstvu, naj v šolo pridejo po 7.45.
  • Za učence 4. in 5. razredov bo organizirano podaljšano bivanje. V kolikor je mogoče, vas prosimo, da gredo učenci po pouku čim prej domov.
  • Organizirana bosta šolska malica in kosilo. Učenci bodo malicali v učilnicah, kosilo pa bo v šolski jedilnici, kjer bomo upoštevali vsa higienske ukrepe.
  • Upoštevali bomo vsa higienska priporočila NIJZ-ja (higiena kašlja in kihanja, vzdrževanje primerne razdalje, higiena rok, čiščenje in razkuževanje površin in predmetov, zračenje prostorov, namestitev navodil v učilnicah in po šoli,…).
  • Vsi zaposleni in učenci v objektu šole nosijo maske, zaposleni ves čas, učenci pa le izven matične učilnice (po hodnikih, garderobah, sanitarijah, skupnih prostorih). Maske so v navedenih prostorih obvezne, učencem jih morate zagotoviti starši.
  • Šolski avtobusi bodo vozili po veljavnem voznem redu. Učenci morajo ves čas prevoza nositi masko in upoštevati vsa priporočila Nacionalnega inštituta za javno zdravje (NIJZ). Starše pozivamo, da za varen prihod in odhod iz šole v čim večji meri poskrbite tudi sami. 
  • V šolski objekt lahko vstopajo samo učenci in zaposleni.
  • Vsi učenci uporabljajo glavni vhod v šolo.

Šola Jelšane

(Skupno 186 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost