Prireditev ob dnevu samostojnosti in enotnosti

Zadnji šolski dan v letošnjem letu 2018, smo imeli na šoli proslavo ob dnevu samostojnosti in enotnosti ter prihodu dedka Mraza.

Prireditev se je pričela s slovensko himno.

Zapela sta oba pevska zbora, predstavili pa so se tudi najmlajši iz vrtca, skupina iz 6. razreda, ki nas je preizkusila v kvizu o naši domovini, plesalci ter Orffova in ansambelska skupina. Domovina je tam, kjer smo srečni, zadovoljni in uspešni.

»Kdo parkiral je sani, kdo zdaj k nam vesel hiti?«

Končno je prišel težko pričakovani trenutek, ko je v telovadnico vsopil dedek Mraz ter nas razveselil z darili. Nihče ni ostal praznik rok, saj dedek Mraz vsako leto obdari vse otroke na naši šoli, ne le najmlajših. Zaželeli smo mu srečno novo leto in ga zasuli z malimi, toplimi objemčki.

Sledila je še tombola, katero so pripravili učenci 9. razreda.

 

Najlepši dnevi so majhni, kot škratki. Kar naprej rastejo, a so vedno prekratki!
VESEL BOŽIČ IN SREČNO NOVO LETO 2019!

(Skupno 583 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost