Otroci Triglava na Pokljuki

Tako za slovenske biatlonce kot za množico otrok iz številnih slovenskih šol je bil ogled tekmovanj na Pokljuki nepozaben. Tudi letos  so namreč v akciji “Otroci Triglava na Pokljuki ”, ki je plod sodelovanja med Zavarovalnico Triglav in E. ON IBU svetovnega pokala v biatlonu zagotovili ogled tekmovanja in brezplačne avtobusne prevoze številnim šolarjem, med njimi tudi našim.

Povezana slika

Otroci so ob tej priložnosti izdelali tudi navijaške transparente in se potegovali za nagrado »Naj navijaški transparent«.

Nina Čekada, 5. razred

Za najboljše biatlonce sveta, ki so se pomerili za točke svetovnega pokala, so navijali in stiskali pesti tudi naši učenci.

Na Pokljuki pa ni manjkal niti sv. Miklavž.

(Skupno 542 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost