TEHNIŠKI DAN

V ponedeljek, 13. novembra smo na tehniškem dnevu izdelovali za Miklavžev sejem.

Prvošolci in drugošolci so izdelovali božično-novoletne voščilnice in božičke ter svečnike iz das mase.

Tretješolci so naredili  prekrasne smrečice in darilne škatlice.

Četrtošolci so delali novoletne čestitke, okrasne kugle in sledilo je tudi šivanje gumbkov na smrečice, ki pa jim je proti koncu šlo že kar dobro od rok.

Nad končnimi izdelki so bili izjemno navdušeni.

Višji razredi so prišli do ugotovitve, da se lahko ostanki lesa na preprost način tudi zelo koristno uporabijo. Tako so nastale čudovite ikebane, venčki, drugi okraski. Med samim delom so se zelo zabavali, z izdelki, ki so nastali pa so bili zelo zadovoljni.

Upamo, da bodo izdelki polepšali božično novoletne praznike v domovih tistih, ki bodo za naše izdelke na Miklavževem sejmu prispevali prostovoljni prispevek.