JUHUHU, NOVE DOGODIVŠČINE SO TU

Počitnice so se zaključile in v petek, 1. 9. 2017, se je pričlo novo šolsko leto.

Ker nam je že na začetku ponagajal dež,  smo se se zbrali v športni dvorani. Za naših 6 prvošolčkov je bil to prav poseben dan. V šolo so prišli skupaj s starši. Po zapeti himni in pesmici “Ni pomembno kaj je kdo”, jih je pozdravila gospa ravnateljica, nato pa so jim učenci 9. in 8. razreda zavezali rumene rutke ter jih popeljali do razredničarke Vesne Sanković. Polni pričakovanja so si najprej ogledali igrico “Metke Frelih: Pozavnozaver ” v izvedbi Teatra za vse iz Jesenic, nato pa  učilnice, kjer jih je čakala velika torta. Seznanili so se z delom v prvem razredu, policist jim je dal nekaj dobrih nasvetov in opozoril. Sledil je še klepet  z učenci 2. razreda, nato pa odhod s starši domov, pol vtisov in mnenja, da je v šoli prijetno.

 

 

(Skupno 92 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost