Prireditev Z ROKO V ROKI

1. maja 2017 je na šoli potekala vsakoletna prireditev, tokrat z naslovom »Z roko v roki

Takšna prireditev, ki ni le šolska, ampak vključuje tudi starše in ostale krajane, je zelo pomembna za vse nas, saj nas takšno sodelovanje povezuje, zbližuje in združuje v novo skupno doživetje.

Vrtec se je predstavil s tremi točkami:

JAZ PA GREM NA ZELENO TRAV’CO,

OB BOSTREM POTOČKU JE MLIN in

MI SE IMAMO RADI.

Otroški pevski zbor je zapel pod vodstvom zborovodkinje Nives Pirih in ob klavirski spremljavi Martina Lenarčiča.

S POMLADANSKIM KOLOM se je predstavil 1. in 2. razred pod vodstvom učiteljice Vesne Sanković.

Dramska skupina je z učiteljico Niko Stock pripravila Andersenovo pravljico CESARJEVA NOVA OBLAČILA, ki jo je za oder priredila in posodobila Tanja Sambolec.

Orffova skupina je zaigrala MENUET J. S. Bacha.

Učenci 3. razreda, so z učiteljico Romano Kompan zastavili poslušalcem nekaj ugank.

4. razred s pesmicami Toneta Pavčka.

Mladinski pevski zbor

Letošnji gostje, Mešani pevski zbor Društva upokojencev Ilirska Bistrica Avgust Šuligoj, z zborovodkinjo Anamarijo Surina.

In za konec še naši mladi tamburaši s Snežnim valčkom in Čebelarjem, pod vodstvom gospe Anamarije Surina.

Bil je prijeten večer, katerega so povezovale naše napovedovalke:

TINA ŠAJN, SARA ŠLOSAR in JANJA TOMAŽIČ