Prvi šolski dan

Spoštovani starši in učenci!
Počitnic bo kmalu konec in bliža se prvi šolski dan. Da bi delo potekalo brez težav, vam pošiljamo nekaj osnovnih informacij.
Učenci od 2. do 9. r. bodo imeli v četrtek, 1. septembra, 5 šolskih ur. Urnik bo objavljen najkasneje v sredo, 31. avgusta 2022.
Jutranje in popoldansko varstvo bosta zagotovljena, prav tako tudi kosilo za učence, ki so bili nanj prijavljeni v šolskem letu 2021/2022.
Prosimo, da učenci, ki prijavnic na šolsko prehrano, podaljšano bivanje in varstvo vozačev še niso oddali, prijavnice NUJNO oddajo 1. septembra svoji razredničarki.
Šolski prevozi so organizirani enako kot prejšnje leto.

V petek, 2. septembra, načrtujemo za vse učence športni dan, in sicer pohod na Kozlek za učence od 1. do 4. r. ter pohod na Snežnik za učence od 5. do 9. r. Prosimo, da poskrbite, da bodo učenci primerno obuti in oblečeni.

Na podlagi navodil NIJZ priporočamo, da se v primeru pojava simptomov SARS-COV-2 učenci samotestirajo doma ter da v šolo prihajajo popolnoma zdravi. Brezplačne teste lahko prevzamete od 29. avgusta naprej v lekarnah.

Anja Valenčić Štembergar, svetovalna delavka