Šola nekoliko drugače

Lepo pozdravljeni!

Ker se zaradi nastalih razmer na žalost ne moremo srečevati v živo, vam želimo nekoliko popestriti dneve v izolaciji, zato smo se odločili, da vam pokažemo, kako poteka naša šola na daljavo in kaj zanimivega počnemo učenci 2. in 3. razreda.

Prejšnji teden smo poleg branja in pisanja, pa računanja, kar nikakor ne smemo zanemariti, saj je to zelo pomembno, delali tudi poskuse, povezane s sajenjem in sejanjem, izdelali svojega zmaja po poslušanju radijske igre Žogica Nogica in si nato še ogledali lutkovno predstavo. Ustvarili smo zanimive gibljive kipe – mobile ter se preizkusili v oblikovanju stavbe iz papirja. SUPER NAM JE USPELO!

V tem času odkar so zaprta šolska vrata, smo si nekateri zapolnili prosti čas tudi z drugimi dejavnostmi. Na vrtu smo si naredili hiško in okrasili njene stene, gospodinjili in ne boste verjeli, nekateri smo se lahko celo igrali na snegu. Kar poglejte si…        uč. Karmen J. Šajn

 

 

(Skupno 778 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost