Prihod dedka Mraza ter prireditev ob dnevu samostojnosti in enotnosti

V torek, 24. 12. 2019, je otroke iz vrtca in učence prve triade obiskal Dedek Mraz, jih obdaril in skupaj z njimi zapel vsem znano pesem o zimi, dobrem možu in obdarovanju.

 

Sledila je prireditev, s katero smo obeležili slovenski državni praznik, dan samostojnosti in enotnosti. O pomenu praznika, nam je spregovoril g. ravnatelj Tadej Braček. Seveda pa v proslavi ni manjkalo praznično in zimsko obarvanega rajanja. Ob koncu prireditve nam je mladinski zbor še zapel: «Vsaj malo sonca, vsaj malo smeha za svet, kjer teče življenja reka, topline malo, ljubezni nežne, miru vsaj malo si zdaj želim. Vsaj malo sreče, veselja malo in da ljudje bi več ne jokali, miru vsaj malo, vsaj eno željo, da upanja zdaj še ne izgubim.«

 

Tudi vsem vam zaželimo, naj se vse najlepše zgodi čimprej.

SREČNO!

 

(Skupno 921 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost