ŠPORTNA SOBOTA

Na lep sončen sobotni dan, smo na šoli izvedli 3. športni dan.

Začeli smo s ŠVK in se trudili izboljšati  lanskoletne rezultate.

Po malici so se nam pridružili tudi nekateri starši in začele so se zabavne, tekmovalne igre.

Učenci od 1. do 3. razreda so se skupaj s starši pomerili v štafetnih igrah, 4. in 5. razred sta odigrala igro med dvema ognjema, učenci  od 7. do 8. razreda, naši bivši učenci ter starši pa so zaigrali tekmo v odbojki.

Na naši šoli se že več let pridružujemo projektu Tek podnebne solidarnosti. Mogoče število naših kilometrov ni tako blesteče kot na drugih šolah, je pa vsak meter pretečen s srcem.  Tako smo kilometre za sklenitev kroga okrog zemlje zbirali tudi na tem našem športnem dnevu.

Ob tem druženju  smo neizmerno uživali. Športni dan je bil nadvse zanimiv, saj nam je poleg športnih aktivnosti ponudil obilo priložnosti za sproščeno druženje in smeh.

 

(Skupno 758 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost