Obisk HNK Rijeka

V četrtek, 5.11. 2015, so nas obiskali trije nogometaši:Ivan Močinić, Roman Bezjak in Miral Samardžić.

Ves dopoldan smo mislili samo na njihov prihod in se pri pouku nikakor nismo mogli zbrati. Ko je končno napočil ta trenutek, smo vzeli transparente, ki smo jih pripravili v ta namen in odšli v telovadnico. Nogometaše smo ob njihovem prihodu pozdravili z bučnim aplavzom. Podelili so nam avtograme, se z nami fotografirali, igrali nogomet… Skratka, zabavali smo se.
S kapetanom nogometnega kluba HNK Rijeka, Ivanom Močinićem, smo naredili tudi intervju:

Novinarji: »Kakšen je bil občutek, ko ste zadeli svoj prvi gol za HNK Rijeko?«

Močinić: »Fenomenalno. Na svoj prvi gol sem čakal kar dve leti. To so bili res neverjetni občutki.«

Novinarji: »Ste tudi kot otrok radi igrali nogomet?«

Močinić: »Da. Žogo sem začel brcati pri treh letih. Na srečo sem bil med najboljšimi.«

Novinarji: »Kdo vam je bil vaš vzornik, ko ste bili še otrok?«

Močinić: »Zagotovo Luis Nazario De Lima Ronaldo – poenostavljeno Brazilski Ronaldo.«

Novinarji: »Za kateri klub ste navijali kot otrok?«

Močinić: »Za Inter Milan.«

Novinarji: »Ali mislite da boste lahko za ta klub kdaj igrali?«

Močinić: »Niti ne.«

Novinarji: »Ali ste se želeli poleg nogometa ukvarjati še s čim?«