BOŽIČNO-NOVOLETNI BAZAR

Ob petih popoldan, ko se je stemnilo, so se odprla vrata naše lepo okrašene šole v čarobnost večera, kjer so se predstavili: otroški in mladinski pevski zbor, gimnastična ter plesna skupina, učenci 1. in 2. razreda, harmonikaš Luka in dramska skupina OŠ Jelšane.

Po končani prireditvi je ravnateljica obiskovalce prijazno povabila k našim bogato opremljenim stojnicam.

Učenci so ponujali voščilnice, novoletne okraske, kekse, predpasnike, okrasne blazine, marmelade, darilne vrečke, sivkine dišave… Za vse obiskovalce smo pripravili topel čaj, kavo, potico in slaščice.

Praznični dogodek je bil dobro obiskan. Ljudje so se ustavljali ob naših stojnicah in občudovali izdelke, nas pohvalili in poklepetali z nami. Pa ne samo to. Bili so zelo pridni kupci, saj smo prodali skoraj vse, kar smo jim ponudili. Za vsak vaš prispevek se vam iskreno in iz srca zahvaljujemo.

Vsem, ki ste kakorkoli prispevali k predprazničnemu vzdušju in uspešnosti bazarja, se iskreno zahvaljujemo, in vam želimo umirjene božično-novoletne praznike.

Učenci, zaposleni in Anja Valenčić Štembergar, v. d. ravnatelja