Zimski športni dan

Športni dan: Sankanje

Prišla je težko pričakovana sreda in z njo zimske radosti. Ob 7.50 je bilo pred šolo razvrščenih okoli 20 sani in lopatk vseh vrst, sem in tja pa se je našel tudi kakšen bob in krožnik. Po jutranjem testiranju, smo se učenci od 1. do 9. razreda odpeljali na Mašun. Zaradi mehurčkov smo morali z dvema avtobusoma. Po prihodu na Mašun smo najprej pomalicali, nato pa odhiteli do bližnjega sankališča, kjer smo dve debeli uri uživali na mehki snežni odeji. Po pobočju smo se spuščali s sanmi, bobi, krožniki in lopatkami, za konec pa smo se še malo okepali. Naenkrat je prišel čas odhoda. Voznika sta nas varno pripeljala do šolskega dvorišča. Zahvalili smo se jima za prijetno vožnjo in odhiteli napolnit lačne želodčke. Bili smo veseli, ker smo preživeli čudovit zimski športni dan.

Karmen J. Šajn

Smučarji naše šole pa so smučali na smučišču Cerkno.

Vsi skupaj smo si oddahnili od šolskega dela in zelo uživali.